ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
1.25G CWDM 80KM SFP TRANSCEIVER
1,25 G CWDM 80KM SFP ADÓ
  • Item NO.:ESCXX12-3LCD80
  • Adatsebesség:1.25G
  • Hullámhossz::1470~1610nm
  • Távolság:80KM
  • Csatlakozó:LC
  • Első:SM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen/HK
  • átfutási idő:Please contact our sales for confirmatio
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

ESCXX12 3LCD80

1.25Gbps CWDM SFP optikai adóvevő csatlakozóval, 80KM-el

szolgáltatások

Ø adat-arány-ból 1.25Gbps művelet

Ø 18 CWDM DFB hullámhossz lézer és PIN fénydetektort továbbítására 80 km-re

Ø kompatibilis SFP MSA és a SFF-8472 duplex LC-tartály

Ø digitális diagnosztikai ellenőrzése:

belső Kalibrálás vagy külső kalibrálás

Ø -kompatibilis SONET OC-24-LR-1

Ø -kompatibilis RoHS

Ø + 3.3V egyetlen hatalom ellátás

Ø operációs esetben hőmérséklet :

kereskedelmi hőmérséklet: 0-tól + 70 ° C

ipari hőmérséklet: 40-től + 85 ° C-os

alkalmazások

Ø Gigabit Ethernet

Ø Fiber Channel

Ø kapcsoló, kapcsoló interfész

Ø kapcsolt hátlap alkalmazások

Ø Router/kiszolgáló kapcsolat

Ø más optikai átviteli rendszerek

Leírás

az SFP modulokkal is nagy teljesítmény, költség-hatékony adat-arány-ból 1.25Gbps és 80 KM-átviteli távolság a támogató modulok SMF.

az adó-vevő áll három részből áll: egy hűtés nélküli CWDM DFB lézer transmiter, PIN fotodióda egységbe rendezett-val egy transz-impedancia előerősítő (TIA) és MCU egység. Minden modulok eleget osztály lézer-biztonsági követelményeknek.

Korábbi:1,25 G CWDM 60KM SFP ADÓ

Következő:1,25 G CWDM 120KM SFP ADÓ

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek