ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
1.25G 120KM TRANSCEIVER
1,25 G SFP ADÓ-VEVŐ 120KM
  • Item NO.:ES5512-3LCD120
  • Adatsebesség:1.25G
  • Hullámhossz::1550nm
  • Távolság:120KM
  • Csatlakozó:LC
  • Első:SM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen/HK
  • átfutási idő:Please contact our sales for confirmatio
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

ES5512 3LCD120

1.25Gbps SFP optikai adóvevő csatlakozóval, 120KM-el

szolgáltatások

adatsebesség az 1.25Gbps művelet

1550nm DFB lézer és APD fénydetektort továbbítására 120 km-re

kompatibilis SFP MSA és SFF-8472 a duplex LC tartály

digitális diagnosztikai ellenőrzése : belső kalibrálási vagy külső kalibrálás

-kompatibilis SONET OC-24-LR-1

-kompatibilis RoHS

+ 3.3V egyetlen hatalom ellátás

operációs esetben hőmérséklet:

Standard: 0-tól + 70 ° C

kiterjesztett : 20-től + 85 ° C-os

ipari: 40-től + 85 °

alkalmazások

Gigabit Ethernet

Fiber Channel

kapcsoló, kapcsoló interfész

kapcsolt hátlap alkalmazások

Router/kiszolgáló kapcsolat

más optikai átviteli rendszerek

Leírás

az SFP modulokkal is nagy teljesítmény, költség-hatékony adat-arány-ból 1.25Gbps és 120 KM-átviteli távolság a támogató modulok SMF.

Th e adó-vevő készülék három részből áll: a DFB lézer transmiter, egy APD fotodióda egységbe rendezett-val egy transz-impedancia előerősítő (TIA) és MCU irányít egység. Minden modul megfelel osztály lézer-biztonsági követelményeknek.

az adó-vevők kompatibilisek SFP több forrásból Megállapodás (MSA) és SFF-8472. További információkért kérjük, olvassa el SFP MSA.

Kapcsolódó Címkék : FC Száloptikai kábel

Korábbi:1,25 G SFP ADÓ-VEVŐ 110KM

Következő:1,25 G SFP ADÓ-VEVŐ 160KM

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek