ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
100G QSFP28 AOC
100G QSFP28 AOC
  • Item NO.:EQ2A10X-33CDxx
  • Adatsebesség:100g
  • Hullámhossz::1310nm
  • Távolság:1~300M
  • Csatlakozó:MPO
  • Első:SM
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:Shenzhen
  • átfutási idő:Please conatct our sales for confirmatio
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

100G QSFP28 Aktív optikai kábel

EQSA8510A-3NCxx

Jellemzők

● Négycsatornás aktív duplex aktív optikai kábel

● Adatátviteli sebesség akár 26 Gbit / s csatornánként

● Megbízható VCSEL tömb technológia többmódú szálak használatával

● 3, 5, 10, 15, 20, 30, 50,70m szabványos hosszban kapható

● Alacsony energiafogyasztás <3,5 W

● Üzemi hőmérséklet 0 ° C és + 70 ° C között

● 3.3V tápfeszültség

● RoHS 6 -nak megfelelő

● Hot Pluggable QSFP formátényező

Alkalmazások

● 100G Ethernet

● Adatközpont

● Infiniband QDR / DDR / SDR

● 4G / 8G / 10G szálcsatorna

Leírás

T ő ETU-LINK A QSFP28 aktív optikai kábelek nagy teljesítményűek, alacsony energiafogyasztásúak, hosszú távúak összekötő megoldás támogatása 10 0G Ethernet ,vagy InfiniBand QDR / DDR / SDR, 12.5 G / 10G / 8G / 4G / 2G szál csatorna, PCIe és SAS. Ez megfelel a QSFP MSA-nak és az IEEE P802.3ba-nak .ETU-LINK A QSFP AOC egy 4 teljes duplex sáv összeszerelése, ahol minden sáv van képes az adatátviteli sebességgel akár 25,78125 Gb / s, amely összesített mértéket biztosít 104 Gb / s. ETU-LINK QSFP28 AOC az egyfajta párhuzamos adó amely növeli a portok sűrűségét és a teljes rendszer költségmegtakarítást.

Kapcsolódó Címkék : 100G QSFP28 aktív optikai kábel 100G QSFP28 AOC 100G AOC AOC kábelek QSFP28 AOC

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek