ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
100Gbps 10KM QSFP28 LR4
100Gbps 10KM QSFP28 LR4 a DDM adóvevővel
  • Item NO.:EQ2xx10X-3LCD10
  • Adatsebesség:100G
  • Távolság:10KM
  • Csatlakozó: LC
  • Első:SM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:Shenzhen
  • átfutási idő:Please contact sales for confirmation
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek
EQSPXX10A-3LCD10

100Gbps 10KM QSFP28 LR4 a DDM adóvevővel


Jellemzők
ØForró dugaszolható QSFP28 MSA formázó tényező
ØMegfelel az IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 szabványnak
ØAkár 10km-es elérés a G.652 SMF-hez
ØSingle + 3.3V tápegység
ØÜzemi hőmérséklet: 0 ~ 70 o C
ØAdó: hűtött 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA (1295,56, 1300,05, 1304,58, 1309,14 nm)
Ø 4x28G elektromos soros interfész (CEI-28G-VSR)
ØMaximális fogyasztás 4,0 W
ØDuplex LC tartály

Alkalmazások
Ø100GBASE-LR4 Ethernet kapcsolatok
ØAz Infiniband QDR és a DDR összekapcsolódik
ØÜgyféloldali 100G távközlési kapcsolatok

1. Általános leírás
Ez a termék egy 100 Gb / s átvivő modul, amely optikai kommunikációs alkalmazásokhoz készült
Az IEEE P802.3ba szabvány 100GBASE-LR4 szabványához. A modul 4 db 25Gb / s bemeneti csatornát alakít ki
Villamos adatokat a LAN WDM optikai jelek 4 csatornájához, majd egy csatornába multiplexálja őket
100Gb / s optikai átvitelhez. A vevő oldalára fordítva, a modul de-multiplexezi a 100Gb / s értéket
Optikai bemenet a 4 WDM optikai jelcsatornába, majd átalakítja őket 4 kimeneti csatornára
Elektromos adatok.
A 4 LAN WDM csatorna központi hullámhossza 1295,56, 1300,05, 1304,58 és 1309,14 nm
Az IEEE 802.3ba szabványban meghatározott LAN WDM hullámhosszú rács tagjai. A nagy teljesítményű hűtött LAN
A WDM EA-DFB távadók és a nagy érzékenységű PIN-vevők kiváló teljesítményt nyújtanak
100Gigabit Ethernet alkalmazások legfeljebb 10km-es összeköttetésekkel és az IEEE802.3ba szabványú optikai interfésszel
88. szakasz: 100GBASE-LR4 követelmények.
A termék formai tényezővel, optikai / elektromos csatlakozással és digitális diagnosztikai interfésszel van ellátva
Www.etulinktechnology.com 2/12 sales@etulinktechnology.com
A QSFP + Multi-Source Agreement (MSA) szerint. Úgy tervezték, hogy megfeleljen a legnehezebbnek
Külső működési feltételek, beleértve a hőmérsékletet, a páratartalmat és az EMI-zavarokat.

Kapcsolódó Címkék : QSFP-100G-LR4-S transceiver module 100G QSFP28 LR4 QSFP28 modul 100G LRQSFP28 LR4 Transceiver4 modul 100G QSFP28 LR4 adó-vevő

Korábbi:100G CFP2 ER4 TRANSCEIVER

Következő:100Gbps QSFP28 SR4 a DDM Transceiverrel

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek