ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
SFP+ BIDI 60KM
10G BIDI 60KM SFP + adó
  • Item NO.:ESBxxX-3LCD60
  • Adatsebesség:10G
  • Hullámhossz::1270/1330nm
  • Távolság:60KM
  • Csatlakozó:LC
  • Első:SM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen
  • átfutási idő:Please contact our sales confirmation
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

ESPBxx92 3LCD60

10Gbps 60KM kétirányú adó SFP +

támogatja 9,95 Gb/s 10,3 Gb/s adat arány

Simplex LC csatlakozó kétirányú SFP + optikai adóvevő csatlakozóval

funkciók Egyetlen 3.3V ellátási

6 9/125um SMF

A:1270nm DFB lézer transmiter, 1330nm APD

B:1330nm DFB lézer adó-vevő a 0 km-ig , 1270nm APD vevő

SFP + MSA SFF-8431 kompatibilis

digitális diagnosztikai SFF-8472 kompatibilis

RoHS kompatibilis és ingyenes

operációs esetben hőmérséklet :

Standard: 0 ~ 70 ° C

alkalmazások

10GBASE-LR: 10.3125Gbps

10GBASE-LW: 9.953Gbps

egyéb optikai kapcsolatok

S alapdíj

SFP + MSA kompatibilis

SFF-8472 visszatérés 9.5 kompatibilis

IEEE802.3 2005 kompatibilis

TELCOR-GR-468-CORE kompatibilis

FCC 47 CFR Part 15 , B osztályú kompatibilis

FDA 21 CFR 1040.10 és 1040.11, class1 kompatibilis

RoHS kompatibilis

termék Leírás--

a ESPBXX923LCD60 sorozat egyetlen módot adó kicsi forma tényező dugaszolható modult duplex optikai adat kommunikáció, mint a 10GBASE-ER/EW meghatározott IEEE 802.3ae. az SFP + 20-tűs csatlakozó lehetővé teszi hot plug képesség.

A ESPBXX923LCD60 modul célja a egymódusú és 1270nm vagy 1330nm; a névleges hullámhosszon működik. Az adó szakasz használ több quantum jól DFB, amely class 1 lézer kompatibilis alapján nemzetközi biztonsági szabvány IEC-60825. A vevő áll egy APD fotodióda, egységbe rendezett-val egy TIA.

Kapcsolódó Címkék : Cisco 10GBASE-BX Flexoptix 10G bidi 60km 1330nm / 1270nm Korenix 10G Bidi SFP + LC SMF

Korábbi:10G BIDI 80KM SFP + adó

Következő:10G BIDI 40KM SFP + adó

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek