ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
10G SFP+ DWDM
10G DWDM 100GHz SFP + adó
  • Item NO.:ESDxxX-3LCD80
  • Adatsebesség:10G
  • Hullámhossz::DWDM
  • Távolság:80KM
  • Csatlakozó:LC
  • Első:SM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen
  • átfutási idő:Please contact our sales confirmation
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

ESPDxx92 3LCD80

10Gbps DWDM 100GHz 80 KM SFP + adó

szolgáltatások

  • 11.1Gbps-ig 80 km váltó SMF
  • DWDM EML lézer és APD vevő
  • fém ház, alsó EMI
  • 2-vezetékes összeköttetés az integrált digitális diagnosztikai ellenőrzés
  • forró-pluggable adatkapcsolatok
  • -ig Lábnyom SFP +
  • műszaki kompatibilis az SFF 8472
  • kompatibilis SFP + MSA, LC csatlakozó
  • egyetlen 3.3V teljesítmény ellátás
  • eset működési hőmérséklet tartomány: 0 ° C-70 ° C
  • erő tékozlás < 1.5W

alkalmazások

  • 10GBASE-ZR/ZW
  • 80 km-10 G Fiber Channel
  • 10 G Ethernet FEC

Leírás

a ETU-Link DWDM SFP + adó tartalmazza az APD dióda és hőmérséklet távadó DFB-EML stabilizálódott. Keresztül az I2C digitális diagnosztikai funkciók érhetők el. Ez a modul célja a egymódusú és működik 100 GHz-es névleges hullámhosszon ITU rács, C zenekar DWDM hullámhossz.

Kapcsolódó Címkék : Alcatel 10G SFP + DWDM 40km HUAWEI SFP + DWDM 80km SM LC Juniper 10G DWDM SFP + adó-vevő

Korábbi:10G BIDI 10KM SFP + adó

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek