ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
10G DWDM 40KM 50GHz SFP+ Transceiver
10G DWDM 40KM 50GHz SFP + adó
  • Item NO.:ESDxxX-3LCD40
  • Adatsebesség:10G
  • Hullámhossz::50GHz DWDM
  • Távolság:40KM
  • Csatlakozó:LC
  • Első:SM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen
  • átfutási idő:Please Contact Our Sales Confirmation
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

ESPDxx92 3LCD40

10Gbps DWDM 50GHz 40KM SFP + adó

szolgáltatások

Ø 11.1Gbps kapcsolatok

Ø-ig akár 40 KM váltó SMF

Ø DWDM EML lézer és PIN vevő

Ø fém ház, az alsó EMI

Ø 2-vezetékes összeköttetés integrált digitális diagnosztikai ellenőrzés

Ø forró-pluggable SFP + lábnyom

Ø műszaki kompatibilis a SFF 8472

Ø kompatibilis SFP + MSA, LC csatlakozó

Ø -val egyetlen 3.3V teljesítmény ellátás

Ø az esetben működési hőmérséklet tartomány: 0 ° C 70° C

Ø erő tékozlás < 1.5W

alkalmazások

Ø 10GBASE-ER/EW

Ø 40 km-re 10G rost csatornáz

Ø 10G Ethernet FEC

termék Leírás

a ETU-Link ESPDxx92-3LCD40 adó tartalmaz egy PIN dióda és hőmérséklet távadó DFB-EML stabilizált. digitális diagnosztikai funkciók egy I2C keresztül érhetők el. Ez a modul célja egyetlen mód szál és 50 GHz-es névleges hullámhosszon működik ITU rács, C Zenekar DWDM hullámhossz.

Kapcsolódó Címkék : Juniper 10G DWDM SFP + adó-vevő

Korábbi:10G 1310nm ER SFP + adó

Következő:10G BIDI 80KM SFP + adó

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek