ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
10G SFP+ 1550nm 80KM LC DDM
Cisco-kompatibilis 10 G ZR SFP + adó
  • Item NO.:ES55X-3LCD80
  • Adatsebesség:10G
  • Hullámhossz::1550nm
  • Távolság:80KM
  • Csatlakozó:LC
  • Első:SM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen
  • átfutási idő:Please contact our sales confirmation
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

ESP5592 3LCD80

- Cisco kompatibilis 10Gbps 1550nm 80KM SFP + optikai adóvevő

termék jellemzői

  • forró pluggable
  • 1550nm hűtött EML, APD vevő
  • 9/125um SMF
  • SFP + MSA csomag duplex LC csatlakozó
  • SFI nagy sebességű elektromos illesztő
  • 80km-ig nagyon alacsony EMI és kiváló ESD védelem
  • + 3.3V egyetlen hatalom ellátás
  • esetben hőmérséklet tartomány:-5℃ 70℃.
  • 2-vezetékes interfész a lokális menedzsmenthez és diagnosztikai monitor
  • 10 Gb/s sorozat optikai felület 802.3ae-kompatibilis 10GBASE-ZR/ZW
  • erő tékozlás < 1.5W

alkalmazások

  • 10 G alap-ZR/ZW
  • 10 G rost csatornáz
  • 10G tárolási rendszer

Standard

  • kompatibilis az SFF-8431 és SFF-8432
  • kompatibilis az SFF-8472
  • kompatibilis az IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR és 10GBASE-ZW
  • kompatibilis az IEC 60825-1 Class 1 osztályú lézer szem biztonságos
  • , RoHS-kompatibilis

termék leírása

ETU-LINK ESP5592 3LCD80 adó pedig 1550nm hűtött lézer EML APD fotodetektor vevő alapján 10 Gigabit SFP + adó-vevővel, melyik van szándékos-hoz átad és kap optikai adatokat egyetlen mód optikai kapcsolat hossza 80km-ig. Digitális diagnosztika funkciók állnak rendelkezésre keresztül egy 2-vezetékes soros interfész, a SFF-8472, amely lehetővé teszi a valós idejű hozzáférést eszköz működési paramétereit, mint például adó hőmérséklet, lézer Előmágnesező áram, továbbított optikai teljesítmény, a kapott optikai teljesítmény és az adó tápfeszültség meghatározottak szerint.

minőségellenőrző

kompatibilis lista

Cisco modul

HUAWEI modul

ZTE modul

Boróka modul

TP-LINK modul

Allied Telesis modul

GLC-T (10/100/1000)

SFP-FE-SX-MM1310-A

SFP-FX/OC3-M2K

ES8512 3LCD05

TL-SM311LM

AT SPTX

GLC-LH-SMD-

SFP-FE-LH40-SM1310

SFP-GE-S10K

ES3112 3LCD10

TL-SM321A

AT-SPSX

GLC-SX-MMD

ESFP-GE-SX-MM850

SFP-GE-S40K

ESP8592 3LCD03

TL-SM321B

AT-SPEX

GLC-EX-SMD1

SFP-GE-LH40-SM1310

SFP-GE-S80K

ESP3192 3LCD10

TXM431-LR

AT SPLX40

GLC-ZX-SMD-

SFP-GE-LH40-SM1550

SFP-GE-S120K

TXM431 SR

AT SPZX80

GLC-BX-D

SFP-FE-LH80-SM1550

XFP-10G-S40K

AT-SPFX/2

GLC-BX-U

XFP-SX-MM850

XFP-10G-S10K

AT-SPFXBD-LC-13

CWDM SFP

XFP-LX-SM1310

XFP-10GE-M

AT-SPFXBD-LC-15

DWDM SFP

XFP-LH40-SM1550-F1

a-SP10SR ***

a-SP10LR ***

AT-SP10LR20/I

AT-SP10ER40/I ***

AT-SP10ZR80/I ***

Kapcsolódó Címkék : Cisco Switch 10 Gigabit SFP + ZR Juniper Switch 10G SFP + ZR Szegélykapcsoló SFP + 80km

Korábbi:10G ER SFP + adó

Következő:10G BIDI 10KM SFP + adó

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek