ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
  • 10G SFP + AOC kábel

    Leírást/ellenőrzések: Kompatibilis az SFF-8431 SFP + Multi‐Source megállapodás 10Gb/s SFP + aktív optikai kábel hossza legfeljebb 300 méter a OM3 MMF optikai Connector tisztaság probléma. Költség-optimalizált kevesebb, mint 0.9W (minden végső fogyasztás) Gigalight jelenleg kínál kábel-l