ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
10G XFP 850nm 300m LC DDM
10G XFP SR adó-vevő
  • Item NO.:EX8592-3LCD03
  • Adatsebesség:10G
  • Hullámhossz::850nm
  • Távolság:300M
  • Csatlakozó:LC
  • Első:MM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen
  • átfutási idő:Please contact our sales confirmation
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

EX8592-3LCD03

10Gbps 300M 850nm XFP optikai adóvevő csatlakozóval

szolgáltatások

  • támogatja kicsit 9.95Gbps a 11.1Gbps árak
  • maximális link hossza 300 m-es (50um MMF,2000MHz.Km)
  • 850nm VCSEL lézer és PIN vevő
  • XFP MSA Rev 4.5 kompatibilis
  • nincs hivatkozás szükséges óra
  • + 1.8V + 3.3V ellátási feszültség
  • maximális alacsony erő tékozlás 1.5W
  • XFI és a pálya menti visszacsatolási üzemmód támogatott
  • 0ºC-70ºC működő esetben hőmérséklet
  • , Diagnosztikai teljesítmény figyelése a modul hőmérséklet,
  • álló tápfeszültségeket, lézeres Előmágnesező áram továbbítják az optikai teljesítmény és megkapja az optikai teljesítmény
  • RoHS6 kompatibilis (ólommentes)

alkalmazások

  • 10GBASE-SR/SW 10G Ethernet
  • 1200-Mx-SN-I 10 G rost csatornáz
  • más optikai kapcsolatok

Leírás

  • ETU-Link EX8592-3LCD03 szolgálatkész-val a 10G kicsi forma-tényező dugaszolható (XFP) több forrásból megállapodás (MSA) támogató adat-arány-ból 10.3125Gbps(10GBASE-SR) vagy a 9.953Gbps (10GBASE-SW) és a átviteli távolság akár 300 m-re 50μm MMF (2000MHz.km).
  • az adó-vevő modul magában foglalja egy 850nm távadó egy függőleges üreg felületen sugárzó (VCSEL) lézer és egy telefonkagyló-val egy PIN-fotodióda. Átadó és telefonkagyló külön egy széles hőmérsékleti tartományban a 0℃ + 70℃ és kínál optimális hő tékozlás és kiváló elektromágneses árnyékolás így lehetővé tevő nagy port sűrűséget 10G rendszerek.

Kapcsolódó Címkék : Boróka 10GBASE-SR XFP modulját CISCO XFP-10G-MM-SR 850NM 300M LC Quagwire XFP-10GLR-OC192SR MM

Korábbi:10G DWDM hangolható XFP adó-vevő

Következő:10G LR XFP adó-vevő

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek