ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109

Termékek

10G SFP + 850NM 300M MMF ATTILA
Cisco-kompatibilis 10G SR SFP + adó

Leírást/ellenőrzések: Az ETU-Link SFP + (kicsi forma-tényező Pluggable) tranceiver, akár 10 Gb/s, 300 M a távolság.