ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
14.025Gbps SFP+ Transceiver, Multi Mode, 100m Reach
14.025Gbps SFP + MM 850nm 100M DDM
  • Item NO.:ES85X6-3LCD01
  • Adatsebesség:16G
  • Hullámhossz::850nm
  • Távolság:100M
  • Csatlakozó:LC
  • Első:MM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen
  • átfutási idő:Please contact our sales confirmation
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

ES85 x 6-3LCD01

14,025 Gbps SFP + Rádió adó-vevő, M ulti Mód, 100 m Elérés


Jellemzők

Ø Legfeljebb 14,025 Gbps bitsebességet támogat

Ø Forró dugaszolható SFP + lábnyom

Ø 850nm VCSEL lézer- és PIN-fotodióda, akár 100 m az OM3-MMF átvitelhez

Ø Megfelel az SFP + MSA és az SFF-8472 duplex LC csatlakozóval

Ø Kompatibilis a RoHS-szel

Ø Single + 3.3V tápegység

Ø Valós idejű digitális diagnosztikai megfigyelés

Ø Üzemi hőmérséklet:

Ø Standard: 0 és +70 között ° C

Alkalmazások Alkalmazások

Ø 4,25 / 8,5 /14.025G Szál C hannel

Termékleírás

Az SFP + Az adó-vevő nagy teljesítményű, költséghatékony modul s adatátviteli sebesség támogatása. t 14,025 Gbps.

Az adó-vevő áll három szakaszok : VCSEL lézeres adó, PIN-fotodióda integrált transz-impedancia előerősítővel (TIA) és MCU vezérlőegység . Minden m az odulák megfelelnek az I. osztályú lézerbiztonsági követelményeknek.

A Rádió adó-vevő s c összeegyeztethető az SFP Multi-Source megállapodással és SFF-8472 digitális diagnosztikai funkciók .


Minőség ellenőrzés

Kompatibilis lista

Cisco modul

HUAWEI modul

ZTE modul

Boróka modul

TP-LINK modul

Allied Telesis modul

GLC-T (10/100/1000)

SFP-FE-SX-MM1310-A

SFP-FX / OC-3-M2K

ES8512-3LCD05

TL-SM311LM

AT-SPTX

GLC-LH-SMD

SFP-FE-LH40-SM1310

SFP-GE-S10K

ES3112-3LCD10

TL-SM321A

AT-SPSX

GLC-SX-MMD

ESFP-GE-SX-MM850

SFP-GE-S40K

ESP8592-3LCD03

TL-SM321B

AT-SPEX

GLC-EX-SMD1

SFP-GE-LH40-SM1310

SFP-GE-S80K

ESP3192-3LCD10

TXM431-LR

AT-SPLX40

GLC-ZX-SMD

SFP-GE-LH40-SM1550

SFP-GE-S120K

TXM431-SR

AT-SPZX80

GLC-BX-D

SFP-FE-LH80-SM1550

XFP-10G-S40K

AT-SPFX / 2

GLC-BX-U

XFP-SX-MM850

XFP-10G-S10K

AT-SPFXBD-LC-13

CWDM SFP

XFP-LX-SM1310

XFP-10GE-M

AT-SPFXBD-LC-15

DWDM SFP

XFP-LH40-SM1550-F1

AT-SP10SR ***

AT-SP10LR ***

AT-SP10LR20 / I

AT-SP10ER40 / I ***

AT-SP10ZR80 / I ***

Kapcsolódó Címkék : 16GB-SR SFP + adó-vevő modul 14.025Gbps SFP + 14.025Gbps SFP + SR HP kapcsoló 16 GBASE-SR 850 nm-es MMF 16G SFP + 850NM-os kapcsolókapcsoló

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek