ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
155M 1x9 20km Duplex Transceiver
155M 1310nm Single-mode 1x9 20km Duplex Transceiver
  • Item NO.:E13103-3(5) SC20
  • Adatsebesség: 155M
  • Hullámhossz::1310nm
  • Távolság:20KM
  • Csatlakozó:SC
  • Első:SM
  • ATTILA:NO
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen
  • átfutási idő:Please contact our sales confirmation
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

E13 103 - 3 ( 5) SC20

155M 1310nm Single-mode 1x9 TTL Duplex Transceiver (20km)


Ø kettős SC / FC / ST optikai interfész kompatibilis

Ø Ipari szabvány 1x9 lábnyom

Ø 1M ~ 1 többszörös sebesség 55 Mbps művelet

Ø Single 3.3 V vagy 5 V tápegység

Ø Uncooled 1310nm FP lézeres adó

Ø D C-kapcsolt LVTTL / TTL bemenetek és kimenetek

Ø LV TTL / TTL jel érzékelés kimenet

Ø Hullámforrasztható és vizes mosható

Ø 1. osztályú lézerbiztonsági tanúsítvány

Ø ROHS megfelelő


Alkalmazások

Ø SONET / SDH / PDH berendezések összekapcsolása


Ab s o l ute M egy x én m um Patkány én nGS

apa r egy m e t e r

S y m b o l

M én n.

Max.

ENSZ azt s

jegyzet

Tárolási hőmérséklet

Ts

-40

85

Tápfeszültség

Vcc

0

4.5

V

0

6

V

Forrasztási hőmérséklet

260

10 másodpercig vezet

Tárolás Relatív páratartalom

RH

5

95

%

Kapcsolódó Címkék : 155M 1X9 adó-vevő Cisco 1X9 HUAWEI 1X9

Következő:0-100 M 1310nm Single-mode 1 x 9-es TTL Duplex adó 20KM

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek