ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
155M SFP 550M TRANSCEIVER
155M SFP ADÓ-VEVŐ 550M
  • Item NO.:ES8503-3LCD05
  • Adatsebesség:155M
  • Hullámhossz::850nm
  • Távolság:550M
  • Csatlakozó:LC
  • Első:MM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen/HK
  • átfutási idő:Please contact our sales for confirmatio
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

ES8503 3LCD05

155Mbps SFP optikai adóvevő csatlakozóval, 0.5KM Reach

szolgáltatások

155Mbps adatsebesség

850nm VCSEL lézer és PIN fotodetektor

kompatibilis SFP MSA és SFF-8472 a duplex LC tartály

digitális diagnosztikai ellenőrzése : belső kalibrálási vagy külső kalibrálás

-kompatibilis RoHS

+ 3.3V egyetlen hatalom ellátás

operációs esetben hőmérséklet:

Standard: 0 a + 70 ° C

ipari: 40-től + 85 ° C-os

alkalmazások

SDH STM-1, S-1.1, L-1.1, L-1.2

SONET OC-3 IR1, LR1, LR2

más optikai kapcsolatok

Leírás

az SFP modulokkal is nagy teljesítmény, költség hatékony modulokat támogató adat-átviteli sebességre vált 155Mbps és 0.5KM távolság a PPA.

az adó-vevő készülék három részből áll: egy VCSEL lézer transmiter, egységbe rendezett-val egy transz-impedancia PIN fotodióda előerősítő (TIA) és MCU egység. Minden modul megfelel I lézer osztály biztonsági

követelményeinek.

a adó-vevők SFP többforrású megállapodás (MSA) és SFF-8472 kompatibilisek. További információkért kérjük, olvassa el SFP MSA.

Kapcsolódó Címkék : Cisco 10G SFP% 2B rézkábel

Korábbi:155M SFP ADÓ-VEVŐ 80KM

Következő:155M SFP ADÓ-VEVŐ 2KM

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek