ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
155Mbps SFP Bi-Directional Transceiver, 20KM Reach Tx1310nm/Rx1490nm
155m sfp bidi tx1310 / rx1490nm lc 20km adóvevő
  • Item NO.:ESB3403-3LCD20
  • Adatsebesség: 155M
  • Hullámhossz::TX1310/RX1490nm
  • Távolság:20KM
  • Csatlakozó:LC
  • Első:SM
  • ATTILA:Yes
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZHen
  • átfutási idő:Pls contact our sales for confirmation
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

esb3403-3lcd20

155mbps sfpkétirányú adóvevő,

20 km elérheti a tx1310nm / rx1490nm-et


jellemzők

Øakár 155 Mbps adatátviteli sebesség

Ø1310nm fp lézer és1490nmpin fotodetektor 20 km-es átvitelhez

Ømegfelel az sfp msa és az sff-8472 szimplex lc foglalatnak

Ødigitális diagnosztikai monitorozás:

belső kalibrálás vagy külső kalibrálás

Økompatibilis a rohs

Ø+ 3,3 V-os egyetlen tápegység

Øüzemi hőmérséklet esetén

0 ° C-tól + 70 ° C-ig (kereskedelmi forgalomban)

-40 ° C-tól + 85 ° C-ig (ipari)


alkalmazások

Øsdh stm-1, s-1,1, 1,1-1,1-1,2

Øaz a-3 ir1, az lr1, lr2 fonet

Ømás optikai összeköttetések


leírás

Az sfp-bidi adó-vevők nagy teljesítményű, költséghatékony modulok, amelyek támogatják az adatátviteli sebességet (155mbps) és a 20km-es átviteli távolságot a smf-vel.

az adó-vevő három részből áll: egy fp lézer távadó, egy pin-dióda, amely egy transz-impedancia előerősítővel (tia) és MCU vezérlőegységgel van ellátva. minden modul megfelel az i. lézerbiztonsági követelményeknek.

az adó-vevők kompatibilisek az sfp multi-source megállapodással (msa) és az sff-8472-vel. További információkért kérjük, olvassa el az sfp msa-t.


minőség ellenőrzés





kompatibilis listát

ciscomodul

Huaweimodul

ZTEmodul

borókamodul

tp-link modul

allied telesis modul

glc-t (10/100/1000)

SFP-fe-SX-mm1310-a

SFP-fx / OC3-m2K

es8512-3lcd05

tl-sm311lm

at-sptx

glc-lh-SMD

SFP-fe-lh40-sm1310

SFP-GE-s10k

es3112-3lcd10

tl-sm321a

at-spsx

glc-sx-MMD

ESFP-ge-sx-mm850

SFP-GE-s40k

esp8592-3lcd03

tl-sm321b

at-spex

Glc ex-smd1

SFP-GE-lh40-sm1310

SFP-GE-s80k

esp3192-3lcd10

txm431-lr

at-splx40

Glc ZX-SMD

SFP-GE-lh40-sm1550

SFP-GE-s120k

txm431-sr

at-spzx80

GLC-BX-d

SFP-fe-lh80-sm1550

XFP-10g-s40k

AT-SPFX / 2

glc-BX-u

xfp-sx-mm850

XFP-10g-s10k

AT-spfxbd-LC-13

cwdm sfp

xfp-LX-sm1310

XFP-10GE-m

AT-spfxbd-LC-15

dwdm sfp

xfp-lh40-sm1550-f1

at-sp10sr ***

at-sp10lr ***

AT-sp10lr20 / i

at-sp10er40 / i ***

at-sp10zr80 / i ***

Kapcsolódó Címkék : HP Switch 155MBASE SMF H3C 155M SFP adó-vevő 40G QSFP+ SR4 Transceiver

Következő:155m sfp bidi tx1550 / rx1310nm lc 3km adóvevő

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek