ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
155Mbps SFP Bi-Directional Transceiver, MMF 2KM ReachTx1550nm/Rx1310nm
155M SID BIDI TX1550 / RX1310NM LC 2KM TRANSCEIVER
  • Item NO.:ESB5303-3LCD2
  • Adatsebesség: 155M
  • Hullámhossz::TX1550/RX1310nm
  • Távolság:2KM
  • Csatlakozó: LC
  • Első:MM
  • ATTILA:Yes
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen
  • átfutási idő:Please contact our sales for confirmatio
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

ESB5303-3LCD2

155mbps SFPBi-Directional Transceiver, MMF 2KM Reach

Tx1550nm / x1310nm


Jellemzők

ØAdatátviteli sebesség akár 155Mbps

Ø1550nm FP lézer és1310nmPIN fotodetektor 2KM adatátvitelhez

ØMegfelel az SFP MSA és az SFF-8472 szabványnak a simplex LC tartóval

ØDigitális diagnosztikai monitoring:

Belső kalibrálás vagy külső kalibrálás

ØRoHS-kompatibilis

Ø+ 3,3 V-os egyetlen tápegység

ØÜzemi hőmérséklet - tartomány:

0 ° C-tól + 70 ° C-ig (Kereskedelmi)

-40 ° C-tól + 85 ° C-ig (ipari)


Alkalmazások

ØSDH STM-1, S-1,1, L-1,1, L-1,2

ØSONET OC-3 IR1, LR1, LR2

ØEgyéb optikai kapcsolatok


Leírás

Az SFP-BIDI adó-vevők nagy teljesítményű, költséghatékony modulok, amelyek támogatják az adatátviteli sebességet

155Mbps és 2KM átviteli távolság az MMF-mel.

Az adó-vevő három részből áll: egy FP lézer távadó, egy PIN-fotodióda, amely beépített transz-impedancia előerősítővel (TIA) és MCU vezérlő egységgel van ellátva. Minden modul megfelel az I. osztály lézeres biztonsági követelményeinek.

Az adó-vevők kompatibilisek az SFP Multi-Source Agreement (MSA) és az SFF-8472 szabványokkal. További információért kérjük, olvassa el az SFP MSA-t.


Minőség ellenőrzés





Kompatibilis lista

Ciscomodul

HUAWEImodul

ZTEmodul

Borókamodul

TP-LINK modul

Allied Telesis modul

GLC-T (10/100/1000)

SFP-FE-SX-MM1310-A

SFP-FX / OC-3-M2K

ES8512-3LCD05

TL-SM311LM

AT-SPTX

GLC-LH-SMD

SFP-FE-LH40-SM1310

SFP-GE-S10K

ES3112-3LCD10

TL-SM321A

AT-SPSX

GLC-SX-MMD

ESFP-GE-SX-MM850

SFP-GE-S40K

ESP8592-3LCD03

TL-SM321B

AT-SPEX

GLC-EX-SMD1

SFP-GE-LH40-SM1310

SFP-GE-S80K

ESP3192-3LCD10

TXM431-LR

AT-SPLX40

GLC-ZX-SMD

SFP-GE-LH40-SM1550

SFP-GE-S120K

TXM431-SR

AT-SPZX80

GLC-BX-D

SFP-FE-LH80-SM1550

XFP-10G-S40K

AT-SPFX / 2

GLC-BX-U

XFP-SX-MM850

XFP-10G-S10K

AT-SPFXBD-LC-13

CWDM SFP

XFP-LX-SM1310

XFP-10GE-M

AT-SPFXBD-LC-15

DWDM SFP

XFP-LH40-SM1550-F1

AT-SP10SR ***

AT-SP10LR ***

AT-SP10LR20 / I

AT-SP10ER40 / I ***

AT-SP10ZR80 / I ***

Kapcsolódó Címkék : 155M SFP TRANSCEIVER SFP BIDI TRANSCEIVER

Korábbi:155M SFP BIDI TX1310 / RX1550NM LC 3KM ÁTLÁTSZÓ

Következő:155M SFP BIDI TX1310 / RX1550NM LC 2KM NYOMTATÓ

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek