ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
2.5G SFP 850NM 300M
Cisco-kompatibilis 2,5 G SFP 850NM 300M adó
  • Item NO.:ES8524-3LCD03
  • Adatsebesség:2.5G
  • Hullámhossz::850NM
  • Távolság:300M
  • Csatlakozó: LC
  • Első:MM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen/HK
  • átfutási idő:Please contact our sales for confirmatio
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

ES8524 3LCD03

2.67Gbps SFP optikai adóvevő csatlakozóval, 300 M eléri


szolgáltatások

Ø akár 2.67 Gb/s bi-igazgató adat linkek

Ø 850nm VCSEL és PIN fotodetektor

Ø kompatibilis SFP MSA és SFF-8472 a duplex LC tartály

Ø digitális diagnosztikai ellenőrzése:

kalibrációs belső vagy külső kalibrálás

Ø 300m váltó 50/125µm MMF

Ø -kompatibilis RoHS

Ø + 3.3V egyetlen hatalom ellátás

Ø operációs esetben hőmérséklet:

Standard: 0-tól + 70 ° C

ipari : 40-től + 85 ° C-os


alkalmazások

Ø SDH STM-16 és SONET OC-48 rendszer

Ø 2 X Fiber Channel

Ø kapcsoló, kapcsoló interfész

Ø kapcsolt hátlap alkalmazások

Ø Router/kiszolgáló kapcsolat

Ø más optikai átviteli rendszerek


Leírás

az SFP modulokkal is nagy teljesítmény, költség-hatékony modulokat kettős adatátviteli sebesség a

2.67Gbps és 300 m átviteli távolság a PPA-k befektetési támogatása.

az adó-vevő készülék három részből áll: egy VCSEL lézer transmiter, egységbe rendezett-val egy transz-impedancia előerősítő (TIA) és MCU egység PIN fotodióda. Minden modul megfelel osztály lézer-biztonsági

követelmények.

az adó-vevők kompatibilisek az SFP többforrású megállapodás (MSA) és SFF-8472.

további információért legyen szíves folyamodik SFP MSA.


minőségellenőrző





kompatibilis lista

Cisco modul

HUAWEI modul

ZTE modul

Boróka modul

TP-LINK modul

Allied Telesis modul

GLC-T (10/100/1000)

SFP-FE-SX-MM1310-A

SFP-FX/OC3-M2K

ES8512-3LCD05

TL-SM311LM

AT SPTX

GLC-LH-SMD-

SFP-FE-LH40-SM1310

SFP-GE-S10K

ES3112 3LCD10

TL-SM321A

AT SPSX

GLC-SX-MMD

ESFP-GE-SX-MM850

SFP-GE-S40K

ESP8592 3LCD03

TL-SM321B

AT-SPEX

GLC-EX-SMD1

SFP-GE-LH40-SM1310

SFP-GE-S80K

ESP3192 3LCD10

TXM431-LR

AT SPLX40

GLC-ZX-SMD-

SFP-GE-LH40-SM1550

SFP-GE-S120K

TXM431 SR

AT-SPZX80

GLC-BX-D

SFP-FE-LH80-SM1550

XFP-10G-S40K

AT-SPFX/2

GLC-BX-U

XFP-SX-MM850

XFP-10G-S10K

AT-SPFXBD-LC-13

CWDM SFP

XFP-LX-SM1310

XFP-10GE-M

AT-SPFXBD-LC-15

DWDM SFP

XFP-LH40-SM1550-F1

-

a-SP10SR ***

a-SP10LR ***

AT-SP10LR20/I

AT-SP10ER40/I ***

-

AT-SP10ZR80/I ***

Kapcsolódó Címkék : 2.5G SFP Cisco 2.G SFP adó-vevő HUAWEI SFP adó-vevő

Korábbi:1.25G SFP ZX 1550nm 80KM NYOMTATÓ

Következő:1,25 G SFP BIDI LC TX1550/RX1310NM 3 KM-RE ADÓ

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek