ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
2.67G CWDM SFP 80KM TRANSCEIVER
2,67 G CWDM SFP 80KM ADÓ
  • Item NO.:ESCXX24-3LCD80
  • Adatsebesség:2.67G
  • Hullámhossz::1470~1610nm
  • Távolság:80KM
  • Csatlakozó:LC
  • Első:SM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen/HK
  • átfutási idő:Please contact our sales for confirmatio
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

ESCXX24 3LCD80

2.67Gbps CWDM SFP optikai adóvevő csatlakozóval, 80KM-el

szolgáltatások

Ø adat-arány-ból 2.67Gbps művelet

Ø 18 CWDM DFB hullámhossz lézer és PIN-kód vagy APD fénydetektort, 80 km-es átviteli

Ø kompatibilis SFP MSA és SFF-8472 a duplex LC tartály

Ø digitális diagnosztikai ellenőrzése:

kalibrációs belső vagy külső kalibrálás

Ø RoHS

Ø kompatibilis + 3.3V egyetlen hatalom ellátás

Ø operációs esetben hőmérséklet: Standard: 0-tól + 70 ° C

alkalmazások

Ø kapcsoló, kapcsoló interfész

Ø Gigabit Ethernet

Ø kapcsol hátlap alkalmazások

Ø Router/kiszolgáló kapcsolat

Ø más optikai kapcsolatok

Leírás

ETU-Link barátait ESCXX24-3LCD80 kicsi forma tényező dugaszolható () SFP modulokkal összeegyeztethető-val a kicsi forma tényező dugaszolható Multi-beszerzési megállapodásban (MSA). Az adó öt részből áll: a LD vezető, a korlátozó erősítő, a digitális diagnosztikai monitor, a 1XX0nm DFB lézer és az APD. A modul adatkapcsolat 9/125um egyetlen mód a 80KM-ig rost.


az optikai kimenet letiltható a TTL logikai Tx tiltsa le, és a rendszer magas szintű bemenet is letilthatja a modul segítségével I2C. TX hiba biztosítja annak jelzésére, hogy a bomlás, a lézer. Elvesztése kimeneti jel (LOS), feltéve, hogy azt mutatják, a veszteség egy bemenet optikai jel a vevő vagy partner link állapotát. A rendszer is kap a LOS (vagy a linkre) / megbénít hiba adatokat keresztül I2C regisztráció belépés.

Kapcsolódó Címkék : 40G QSFP+ SR4 Transceiver

Korábbi:2,67 G CWDM 40KM SFP ADÓ

Következő:2,67 G CWDM 120KM SFP ADÓ

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek