ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
25Gbps 1310nm SFP28 Transceiver
25G SFP28 LR 1310nm 10KM adó-vevő
  • Item NO.:ES2312X-3LCD10
  • Adatsebesség:25G
  • Hullámhossz::1310nm
  • Távolság:10KM
  • Csatlakozó: LC
  • Első:SM
  • ATTILA:Yes
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen
  • átfutási idő:Please contact our sales confirmation
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

ES2312X-3LCD10

25Gbps 1310nm SFP28 adó-vevő


Jellemzők

Ø Forró dugaszolható SFP28 űrlap tényező

Ø Támogatja a 25 Gbps-os adatokat arány

Ø Maximális kapcsolat hossza 10km

Ø 1310nm DFB lézer és PIN fénydetektorbői

Ø Belső CDR mind az adó-, mind a vevőegységen csatorna

Ø Duplex LC tartály

Ø Egyetlen 3.3V teljesítmény kínálat

Ø Áramszórás & lt; 1,5W

Ø A digitális diagnosztikai funkciók az I2C interfészen keresztül érhetők el

Ø RoHS-6 engedékeny

Ø Kereskedelmi esetek hőmérsékleti tartománya: 0 ° C és 70 ° C között

Alkalmazások Alkalmazások

Ø 25 G BÁZIS- LR Ethe rNET

Termékleírás

A Az ES2312X-3LCD10 egycsatornás, szórható, száloptikai SFP28 25 Gigabit Ethernet és Infiniband EDR alkalmazásokhoz. Ez egy nagy teljesítményű modul a rövid hatótávolságú adatátviteli és összekapcsolási alkalmazásokhoz, amelyek 25,78125 Gbps / 10km-ig működnek. Ezt a modult úgy tervezték, hogy egymódú szálrendszereken keresztül működjön, 1310nm névleges hullámhosszon. Az elektromos interfész egy 20 érintkező élű csatlakozót használ. Az optikai interfész használható duplex LC csatlakozó . Ez a modul bevált áramkört és technológiát tartalmaz, amely megbízható hosszú élettartamot, nagy teljesítményt és folyamatos szolgáltatást biztosít.


Minőség ellenőrzés

Kompatibilis lista

Cisco modul

HUAWEI modul

ZTE modul

Boróka modul

TP-LINK modul

Allied Telesis modul

GLC-T (10/100/1000)

SFP-FE-SX-MM1310-A

SFP-FX / OC-3-M2K

ES8512-3LCD05

TL-SM311LM

AT-SPTX

GLC-LH-SMD

SFP-FE-LH40-SM1310

SFP-GE-S10K

ES3112-3LCD10

TL-SM321A

AT-SPSX

GLC-SX-MMD

ESFP-GE-SX-MM850

SFP-GE-S40K

ESP8592-3LCD03

TL-SM321B

AT-SPEX

GLC-EX-SMD1

SFP-GE-LH40-SM1310

SFP-GE-S80K

ESP3192-3LCD10

TXM431-LR

AT-SPLX40

GLC-ZX-SMD

SFP-GE-LH40-SM1550

SFP-GE-S120K

TXM431-SR

AT-SPZX80

GLC-BX-D

SFP-FE-LH80-SM1550

XFP-10G-S40K

AT-SPFX / 2

GLC-BX-U

XFP-SX-MM850

XFP-10G-S10K

AT-SPFXBD-LC-13

CWDM SFP

XFP-LX-SM1310

XFP-10GE-M

AT-SPFXBD-LC-15

DWDM SFP

XFP-LH40-SM1550-F1

AT-SP10SR ***

AT-SP10LR ***

AT-SP10LR20 / I

AT-SP10ER40 / I ***

AT-SP10ZR80 / I ***

Kapcsolódó Címkék : Cisco Switch 25GBASE-LR 1310nm SMF H3C kapcsoló 25G SFP28 1310NM HUAWEI 25GBase-SR SFP28 adó-vevő modul SFP-25G-LR-S adó-vevő SFP-25G-LR adó-vevő

Következő:25G SFP28 SR 850nm 300M adóvevő

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek