ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
4.25G CWDM SFP TRANSCEIVER
4.25G CWDM 40KM SFP ADÓ
  • Item NO.:ESCXX42-3LCD40
  • Adatsebesség:4.25G
  • Hullámhossz::1270~1610nm
  • Távolság:40KM
  • Csatlakozó:LC
  • Első:SM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen/HK
  • átfutási idő:Please contact our sales for confirmatio
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

ESCXX42 3LCD40

4.25Gbps CWDM SFP optikai adóvevő csatlakozóval, 40 km-re eléri a

szolgáltatások

Ø adat-arány-ból 4.25Gbps művelet

Ø 18 CWDM DFB hullámhossz lézer és PIN-kód vagy APD fénydetektort, 40 km-es átviteli

Ø kompatibilis SFP MSA és SFF-8472 a duplex LC tartály

Ø digitális diagnosztikai ellenőrzése:

kalibrációs belső vagy külső kalibrálás

Ø RoHS

Ø kompatibilis + 3.3V egyetlen hatalom ellátás

Ø operációs esetben hőmérséklet: Standard: 0-tól + 70 ° C

alkalmazások

Ø 1000 bázis-LX Ethernet

Ø 4xFC a 4.25Gbps

Ø 2xFC a 2.125Gbps

Ø 1xFC a 1.0625Gbps

Leírás

ETU-LINK ESCXX42-3LCD40 kicsi forma tényező dugaszolható () SFP modulokkal kompatibilisek a kicsi forma tényező dugaszolható Multi-beszerzési megállapodás (MSA). A adó-vevő készülék öt részből áll: az LD-illesztőprogram, a korlátozó erősítő, a digitális diagnosztikai monitor, a DFB lézer és az APD. A modul adatkapcsolat a 9/125um egyetlen mód szál 40KM-ig.

az optikai kimenet letiltható egy TTL logikai magas szintű bemenet, TX Megbénít, és a rendszer is letilthatja a modul I2C keresztül. TX-hiba feltéve annak jelzésére, hogy a bomlás, a lézer. Veszteség a kimeneti jel (LOS) biztosítja, hogy a veszteség a vevőkészülék bemeneti optikai jel jelzi a a partner állapota. A rendszer is kap a LOS (vagy kapcsolat) / megbénít/hiba adatokat keresztül I2C regisztráció belépés.

Kapcsolódó Címkék : 4.25G CWDM SFP TRANSCEIVER CWDM SFP TRANSCEIVER

Korábbi:4.25G CWDM 20KM SFP ADÓ

Következő:1,25 G DWDM 40KM SFP ADÓ

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek