ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
40G QSFP+ BiDi SR4
40G QSFP + BiDi SR4 100M optikai adó
  • Item NO.:EQBxx4X-3LCD01
  • Adatsebesség:40g
  • Hullámhossz::850nm & 900nm
  • Távolság:100M
  • Csatlakozó:LC
  • Első:MM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:shengZhen
  • átfutási idő:Please contact our sales for confirmatio
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

EQ B xx4X-3LCD01

40Gbps 850nm & Amp; 900nm 1 00 M QSFP Kétirányú optikai adó

Ø Megfelel a 40GbE XLPPI-nek elektromos specifikáció IEEE-nként 802.3ba 2010

Ø Megfelel a QSFP + SFF-8436 szabványnak Leírás

Ø Összesített sávszélesség> 40 Gbps

Ø 10,3125 Gb / s sebességgel működik elektromos csatorna, 64b / 66b kódolt adatok

Ø QSFP MSA kompatibilis

Ø Több mint 100 m-es átvitelre képes az OM3 Multimode Fiberen (MMF) és 150 m az OM4 MMF-en

Ø Single + 3.3V tápegység üzemeltetési

Ø Beépített digitális diagnosztikai funkciók

Ø Hőmérséklet tartomány 0 ° C - 70 ° C

Ø RoHS-megfelelőség

Ø Egy standard LC duplex rostot használ kábel, amely lehetővé teszi a meglévő eszközök újrafelhasználását kábel infrastruktúra


Alkalmazások

Ø 40 Gigabit Ethernet csatlakozik

Ø Datacom / Telecom kapcsoló & amp; router kapcsolatok

Ø Adatgyűjtés és hátlap-alkalmazások

Ø Saját protokoll és sűrűségi alkalmazások


Alapértelmezett

Ø Megfelel az IEEE 802.3ba szabványnak

Ø Megfelel az SFF-8436 szabványnak

Ø RoHS-megfelelő.


Általános leírása

Ez egy négycsatornás, váltakozható, LC duplex, száloptikai QSFP + adóvevő 40 gigabites Ethernet alkalmazások. Ez az adó-vevő egy nagy teljesítményű modul a rövid hatótávolságú duplex adatátvitelhez és összekapcsoláshoz ion alkalmazásokat. Négy elektromos egységet integrál adatátviteli sávok minden irányban az egyetlen LC duplex száloptikai kábelen keresztül történő átvitelre. Minden elektromos sáv 10,3125 Gbps sebességgel működik, és megfelel a 40GE XLPPI interfésznek.

Az adó-vevő egy XLPPI 4x10G interfészt két 20 Gb / s-os elektromos hálózatba multiplexel csatornákon keresztül, minden optikailag egy egyszeres LC rostot továbbítva és fogadva kétirányú optika. Ez egy 40 Gbps-os összesített sávszélességet eredményez egy duplex LC-re kábel. Ez lehetővé teszi a telepített LC duplex kábelezési infrastruktúra újrafelhasználását 40GbE-re Alkalmazás. Az OM3 és a 150 m közötti, OM4 optikai szálas összeköttetés távolsága akár 100 m támogatott. Ezeket a modulokat úgy tervezték, hogy többszálas szálas rendszereken működjenek a névleges hullámhossza 850 nm az egyik végén és 900nm a másik végén. Az elektromos interfész egy 38 érintkezős QSFP + típusú élcsatlakozót használ. Az optikai interfész a hagyományos LC duplex csatlakozó.

Kapcsolódó Címkék : 40G QSFP + BiDi SR4 40G SR4 Cisco 40G QSFP +

Következő:QSFP-40G-eSR4 850NM 300M / 400M MPO TRANSCEIVER

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek