ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
40GBASE LR4 1310 nm SMF
40G QSFP + LR4 ADÓ
  • Item NO.:EQxx4X-3LCD10
  • Adatsebesség:40G
  • Hullámhossz::CWDM
  • Távolság:10KM
  • Csatlakozó:LC
  • Első:SM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen
  • átfutási idő:Please contact our sales for confirmatio
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

Az ETU-link technológia lehetővé teszi, hogy egy kicsi forma tényező szállít egy 40 GB/s adat láncszem-ban egy kis QSFP helyigény csomag 4 adói, 4 vevő és egy látási, MUX/DeMUX integrálása. Az optikai kapcsolat két SMF LC csatlakozó, egy Tx és Rx másik alapul. A Tx és Rx áll 4 10GB/s CWDM csatorna, amelynek hullámhossza a 1270nm, 1290nm, 1310nm, 1330nm. A QSFP-LR adó célja az IEEE 802.3ba alapuló alkalmazások akár 10 km 40BASE-LR4 színvonala eléri.

Kapcsolódó Címkék : 40G QSFP + LR4 Planet 40GBASE-LR4 1310 nm SMF Cisco 40 Gigabit Ethernet QSFP LR4 QSFP-40G-eLR4 adóvevő modul QSFP-40G-LR4 adóvevő modul

Korábbi:40G 100M QSFP + optikai adóvevő csatlakozóval

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek