ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
40GBASE SR4 850nm MMF
40G 100M QSFP + optikai adóvevő csatlakozóval
  • Item NO.:EQ854X-3MCD01
  • Adatsebesség:40G
  • Távolság:100M
  • Csatlakozó:MPO
  • Első:MM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen
  • átfutási idő:Please contact our sales confirmation
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

EQSP854A 3MCD01
40Gbps 850nm 100M QSFP + optikai adóvevő -


Ø csatorna nagykapacitású funkciók: 40 GB/s / modul

Ø akár 11.1Gbps per csatorna

Ø maximális távolság hossza 100 m linkek OM3 a multimódusú adatsebesség

vagy 150m linkek OM4 multimódusú

Ø magas megbízhatóság 850nm VCSEL technológia

Ø elektromosan forró-pluggable

Ø digitális diagnosztikai SFF-8436 kompatibilis

Ø esetben működési hőmérséklet tartomány: 0 ° C-70° C

Ø erő tékozlás < 1,5 W


alkalmazások

Ø Ethernet

Ø Infiniband QDR

Ø 40G rost csatornáz


Standard

Ø kompatibilis IEEE 802.3ba

Ø kompatibilis az SFF-8436

Ø RoHS kompatibilis.

Kapcsolódó Címkék : HUAWEI 40G QSFP + SR4 Planet 40GBASE-SR4 850nm MMF Mikrotik 40 Gigabit Ethernet QSFP + SR4 QSFP-40G-SR4 adó-vevő modul 40G QSFP + SR4 adó-vevő

Korábbi:QSFP-40G-PSM4 1310NM 2KM MPO TRANSCEIVER

Következő:40G QSFP + LR4 ADÓ

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek