ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
8.5Gbps 1310nm 10KM SMF DDM
8,5 G 1310nm 10KM SFP + optikai adóvevő csatlakozóval
  • Item NO.:ES3185-3LCD10
  • Adatsebesség:8.5G
  • Hullámhossz::1310nm
  • Távolság:10KM
  • Csatlakozó:LC
  • Első:SM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen
  • átfutási idő:Please contact our sales confirmation
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

ESP3185 3LCD10

8.5Gbps 1310nm 10 km-re SFP + optikai adóvevő csatlakozóval

szolgáltatások

Ø akár 8,5 Gb/s bi-igazgató adat linkek

Ø forró Pluggable SFP + lábnyom

Ø beépített digitális diagnosztikai funkciók

Ø 1310nm D F B lézer adó

Ø Duplex LC csatlakozó

Ø 10 km-re 8,5 Gb/s a 9/125um SMF

Ø -ig egyetlen 3.3V power

Ø működő kis hőmérsékletű: 0-70

Ø RoHS6 kompatibilis (ólommentes)

Alkalmazások

Tri-arány 2.125/4.25/8.5Gbs Fiber Channel

termék leírása

ETU-Link ESP3185-3LCD10 Ø SFP + adó használatra tervezték a szálcsatornás kapcsolatok, to1.4 km-re 8,5 Gb/s adat sebesség. Ezek a FCPI-4 Rev. 8.00 és SFF-8472 Rev 10.2 és kompatibilis az SFF-8431. ETU-Link ESP3185-3LCD10 digitális diagnosztika függvény elérhető keresztül egy 2-vezetékes soros interfész, a SFF-8472, amely lehetővé teszi a valós idejű hozzáférést működési paramétereit, mint adó hőmérséklet, lézer Előmágnesező áram, továbbított optikai teljesítmény, a kapott optikai teljesítmény és a feszültséget adó-vevő készülék. A termék az RoHS kompatibilis és a 2002/95/EK

/ ólommentes

Kapcsolódó Címkék : HUAWEI 8G SMF kapcsoló 8.5G SFP + HP 8.5Gbps adóvevő

Következő:8G 1310nm 2 km-re SFP + optikai adóvevő csatlakozóval

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek