ETU-Link Technology CO ., LTD.

Blog

  • March 05,2018 08:43:50
    Annak érdekében, hogy csökkentse a posa vonal hibás működését az adatoknál központ, asemmisítse meg a felesleges optikai sérülést,cAzelhajlás nagyon fontos aoptikai szál. Valójában az optikai szálak tisztítása nem csak az optikai szál tisztítását jelenti, hanem az optikai csatlakozóhoz is, mint például a modulok csatlakozásactor. Ma szere...

    Kapcsolódó Címkék : Modulcsatlakozó Fiber Optic Transceiver ETU márkájú optikai adóvevő

  • March 05,2018 08:43:50
    Annak érdekében, hogy csökkentse a posa vonal hibás működését az adatoknál központ, asemmisítse meg a felesleges optikai sérülést,cAzelhajlás nagyon fontos aoptikai szál. Valójában az optikai szálak tisztítása nem csak az optikai szál tisztítását jelenti, hanem az optikai csatlakozóhoz is, mint például a modulok csatlakozásactor. Ma szere...

    Kapcsolódó Címkék : Modulcsatlakozó Fiber Optic Transceiver ETU márkájú optikai adóvevő

  • March 02,2018 09:10:36
    Az optikai modulhoz képest a legnagyobb előnye aDIrányítsaCsatoljon C-tablea költségtakarékosság.Ahogy a 40G hálózat egyre népszerűbb, a 40G QSFP +DACegyre több figyelmet kap. A kábel típusától függően a QSFP + kábel QSFP + -ra oszthatóDACkábel és QSFP +AOCkábel.Ezek közül a QSFP + DACkábelt is lehet osztani QSFP + passzív DAC kábel és QS...

    Kapcsolódó Címkék : 40G QSFP + DAC QSFP + optikai adóvevő 40G közvetlen csatlakozó kábel

  • February 28,2018 08:55:42
    A mai nagy adatkori korban a nagy sebesség és a nagy sávszélesség iránti igény egyre nagyobb és nagyobb. Sürgős vágy születik egy új terméknek,mint a fő teljesítményt nyújtó számítástechnikai és adatközpontok fő adathordozójának. Tehát az aktív optikai kábel (AOC) jelenik meg ebben a környezetben.Mi az aktív optikai kábel? Milyen alkalmaz...

    Kapcsolódó Címkék : aktív optikai kábel AOC kábel Optikai adóvevő

  • February 26,2018 08:38:35
    A RuijieRG-S5750-28GT-L kapcsoló biztonsági intelligens kapcsoló indítottáltalRuijie.Ennek a funkciója a biztonsági védelmi mechanizmus és a felhasználói hozzáférés-kezelés,hatékonyan megakadályozhatja a vírus továbbítását és hálózati támadást.Ez a blog a Ruijie RG-S5750-28GT-L kapcsoló modul-megoldásaira összpontosít. Akinézetésparaméter...

    Kapcsolódó Címkék : Optikai modul RG-S5750-28GT-L kapcsoló SFP adóvevő moudle

  • February 24,2018 09:28:10
    Azon a napokon sok ügyfelünk kérdezett minket az MPO-rólpatch kábelek, és később képzésünk volt, Most pedig ossza meg velünk néhányat, remélve, hogy hasznos lehet számodra. 1. Mi azMPO patch kábel? Az MPO csatlakozó a Multi-fiber Push On rövidítése, ez az egyik MT-csatlakozó, Ez a csatlakozó több mint 1db vállszalaggal rendelkezik, mechan...

    Kapcsolódó Címkék : Patch kábelek MPO patch kábelek optikai szál

  • February 09,2018 08:55:10
    40G QSFP + optikaitransceivernagyban megfelel a nagy sűrűségű nagysebességű dugaszolható megoldások piaci keresletének. Most a 40G hálózatok már nagyon gyakoriak a legtöbb adatközpontban,és az optikai modulok az adatközpont-eszközösszeköttetés egyik alapvető összetevője. Tehát mennyit tudsz a 40G QSFP + optikai modulról?Mik a 40G QSFP + o...

    Kapcsolódó Címkék : QSFP + optikai modul 40G QSFP + optikai adóvevő gyártója

  • February 05,2018 09:52:05
    Kompatibilitás kiválasztásakoroptikaimodul,a felhasználók 90% -avannakaggódikannakminőség és kompatibilitás.Mint mindannyian tudjuk, a kompatibilis optikai modulok ára jóval alacsonyabb, mint az eredeti, így garantált a kompatibilis optikai modulok minősége is? Képes-e összehasonlítani az eredeti modullal? Az ETU-Link segítséget nyújt Önn...

    Kapcsolódó Címkék : optikai modul Optikai adóvevő 10G optikai modult

  • February 02,2018 10:25:02
    HUAWEén S9700 sorozat kapcsolóegy high-end intelligens T bites core routing kapcsoló. Három típus létezik: az S9703, az S9706 és az S9712, ezeknek a kapcsolóknak a nagy megbízhatósága, nagy rugalmassága, egyszerű kezelése és így tovább.És ez biztosítja a legegyszerűbb hálózati menedzsment rendszert nagy parkok és nagy adatközpontok számár...

    Kapcsolódó Címkék : Optikai modul S9700 sorozatú kapcsoló SFP adóvevő moudle

  • January 31,2018 09:15:20
    DWDM(Sűrű hullámhossz-osztás multiplexelés)egy szálas adatátviteli technológiára vonatkozik.Ez a technika a lézer hullámhosszát használja az optikai szálban lévő adat továbbítására bitbitek párhuzamos továbbításával vagy vonal vonal továbbításával. A DWDM modul az optikai modul,amely ötvözi ezt a technológiát,és 40 közös csatornája van. E...

    Kapcsolódó Címkék : DWDM optikai modul optikai modul DWDM