ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109

Termékek

10G SFP + 1550nm 80KM LC Attila
Cisco-kompatibilis 10 G ZR SFP + adó

Leírást/ellenőrzések: 10G SFP + (kicsi forma-tényező Pluggable) tranceiver, akár 10 Gb/s, távolság 80 km-ig.

10G DWDM XFP
10G DWDM 50GHz XFP adó-vevő készülék

Leírást/ellenőrzések: kiépítés a 10 g XFP sűrű hullámhossz osztásos multiplex (DWDM), XFP moduláris modulok lehetővé teszik vállalati vállalatok és szolgáltatók skálázható és könnyen telepíthető 10 Gigabit LAN, WAN, optikai átviteli hálózat (OTN) szolgáltatások hálózatára.

40GBASE LR4 1310 nm SMF
40G QSFP + LR4 ADÓ

Leírást/ellenőrzések: 40GBASE-LR4 QSFP modul támogatja a kapcsolat hossza 10km-ig több, mint egy szabványos pár G.652 egymódusú duplex LC csatlakozóval. A 40 Gigabit Ethernet jelet átvinni négy hullámhossz. Többszintű továbbítása és a többszintű továbbítás megszüntetése a fo

Gigabites DWDM SFP
1,25 G DWDM 80KM SFP adó

Egy SM modul, 1.25Gbps adatsebesség működését és hullámhossza az 1528.77 ~ 1563.86nm, maximális átviteli távolság akár 80 km-re.

SFP WDM adó-vevő
1,25 G SFP BIDI LC Tx1490/Rx1550nm 120KM adó

Egy SM egyetlen szál modul, 1.25Gbps adatsebesség működését és a hullámhossz Tx1490/Rx1550nm, maximális átviteli távolság 120 KM-ig.

10/100/1000 M RJ45 100M
SFP 10/100/1000 réz M RJ45 100M

Leírást/ellenőrzések: Az ETU-Link réz SFP kompatibilis 1000BASE-t és egy SFP port csatlakozik kategória 5 kábelezés használ mértékadó RJ-45-felület. A legnagyobb kategória 5 vezetékek távolsága 328 (100 méter).

40G QSFP + 4 x SFP+ breakout passzív rézkábelek
40G QSFP + SFP + kábelek

Leírás: Az ETU-Link hibrid QSFP + 4 x SFP+ breakout passzív rézkábelek a 10Gbps kábel szerelvények 40Gbps. A QSFP + 4 x SFP+ kábelek biztosítanak 40GbE rendszerek képesek csatlakozni kapcsolók Váltás 10GbE-ről kártyát vagy adaptert.

 Közvetlen-hozzácsatolt Sfp + aktív réz kábel
10G SFP + réz aktivizált kábelt

Leírást/ellenőrzések: Az ETU-Link SFP + aktív réz kábelek kompatibilis az SFF-8431 és kikötőiben SFP + eszköz közötti kapcsolat.

40G QSFP + aktív rézkábel
40G QSFP + aktív rézkábel

Leírást/ellenőrzések: Az ETU-Link 40G QSFP + aktív réz Cbale szolgálatkész-val SFF-8436 és 4 teljes kétirányú lane, ahol a pályákat az akár 10 Gb/s-os lane együttese.