ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109

Termékek

25 Gbps 850nm SFP28 adó-vevő
25G SFP28 SR 850nm 300M adóvevő

Leírás: Az ETU-Link SFP28 (kis formájú tényező), tranceiver, legfeljebb 25 GB / s, távolság 300M-ig.

25Gbps 1310nm SFP28 adó-vevő
25G SFP28 LR 1310nm 10KM adó-vevő

Leírás: Az ETU-Link SFP28 (Small Form-Factor Pluggable) tranceiver, legfeljebb 25 Gb / s, Távolság legfeljebb 10 KM.