ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109

Termékek

Optikai Patch kábel
Optikai szál

Fiber optikai Átkötő huzal van hozzászokott összeköt optikai kommunikációs kapcsolat

CWDM SFP +
10G CWDM SFP + adó

Leírást/ellenőrzések: 10 G CWDM SFP + megfelel az ITU-T 18-hullámhossz biztosított. Akár 10 Gb/s távolság 80 km-ig.

Többsebességű kettős optikai SFP
4.25G 10KM SFP adó-vevő

Leírást/ellenőrzések: ETU-Link SFP(Small Form-Factor Pluggable) tranceiver, a 4.25 Gb/s, akár 10 km távolságra.

40G QSFP + aktív rézkábel
40G QSFP + aktív rézkábel

Leírást/ellenőrzések: Az ETU-Link 40G QSFP + aktív réz Cbale szolgálatkész-val SFF-8436 és 4 teljes kétirányú lane, ahol a pályákat az akár 10 Gb/s-os lane együttese.

10/100/1000 M SFP Fiber Media Converter
SFP médiakonverter

ETU-Link sorozat Gigabit Ethernet SFP optikai média konverterek réz és optikai infrastruktúra közötti szakadék áthidalása. Az SFP optikai média konverterek úgy tervezték, a maximális kényelem a rost, réz Ethernet megtérítés pályázatokat, amely rugalmasan, az átviteli sebességet, a munka távolságok és a rost hálózat-típusokat, amelyek egyszerűen megváltoztatja a hot-plug-and-play SFPs megvalósítható.

10G CWDM XFP
10G CWDM XFP ADÓ-VEVŐ

Leírást/ellenőrzések: XFP ETU-Link CWDM (durva hullámhossz Division Multiplexing) célja az egymódusú és hullámhossz CWDM névleges hullámhosszon működik. 18 center hullámhossz rendelkezésre állnak olyan 1270 nm-es, 1610 nm, minden egyes lépés 20 nm.

10G SFP + AOC kábel
10G SFP + AOC

Leírást/ellenőrzések: Kompatibilis az SFF-8431 SFP + Multi‐Source megállapodás 10Gb/s SFP + aktív optikai kábel hossza legfeljebb 300 méter a OM3 MMF optikai Connector tisztaság probléma. Költség-optimalizált kevesebb, mint 0.9W (minden végső fogyasztás) Gigalight jelenleg kínál kábel-l

100Gb/s CFP2 10 km-re LR4
100G CFP2 LR4 ADÓ

100G CFP2 CWDM LR4 LC 10KM

10G BIDI SFP + SM 20KM
10G BIDI 20KM SFP + adó

Leírást/ellenőrzések: 10G BIDI SFP + az egyetlen rost kétirányú alkalmazásokban. Akár 10 Gb/s akár 20 km a távolság.