ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109

Termékek

10G SFP + DWDM
10G DWDM 100GHz SFP + adó

Leírást/ellenőrzések: kiépítés a 10 g DWDM SFP + kompatibilis a C-sávos DWDM adó 100 GHz-es csatorna távolság. Akár 10 Gb/s távolság 80 km-ig.

CWDM SFP +
10G CWDM SFP + adó

Leírást/ellenőrzések: 10 G CWDM SFP + megfelel az ITU-T 18-hullámhossz biztosított. Akár 10 Gb/s távolság 80 km-ig.

10G SFP + BIDI 10 KM-RE SM LC
10G BIDI 10KM SFP + adó

Leírást/ellenőrzések: 10G BIDI SFP + az egyetlen rost kétirányú alkalmazásokban. Akár 10 Gb/s akár 10 km a távolság.

10G SFP + 1550nm 80KM LC Attila
Cisco-kompatibilis 10 G ZR SFP + adó

Leírást/ellenőrzések: 10G SFP + (kicsi forma-tényező Pluggable) tranceiver, akár 10 Gb/s, távolság 80 km-ig.

10G DWDM XFP
10G DWDM 50GHz XFP adó-vevő készülék

Leírást/ellenőrzések: kiépítés a 10 g XFP sűrű hullámhossz osztásos multiplex (DWDM), XFP moduláris modulok lehetővé teszik vállalati vállalatok és szolgáltatók skálázható és könnyen telepíthető 10 Gigabit LAN, WAN, optikai átviteli hálózat (OTN) szolgáltatások hálózatára.

40GBASE LR4 1310 nm SMF
40G QSFP + LR4 ADÓ

Leírást/ellenőrzések: 40GBASE-LR4 QSFP modul támogatja a kapcsolat hossza 10km-ig több, mint egy szabványos pár G.652 egymódusú duplex LC csatlakozóval. A 40 Gigabit Ethernet jelet átvinni négy hullámhossz. Többszintű továbbítása és a többszintű továbbítás megszüntetése a fo

Cisco kompatibilis 10 Gigabit SFP + 40KM 1550NM LC Attila
10G ER SFP + adó

Leírást/ellenőrzések: Az ETU-Link SFP + (kicsi forma-tényező Pluggable) tranceiver, akár 10 Gb/s, távolság 40 km-ig.

10G SFP + 1310NM SMF 10KM ATTILA
Cisco-kompatibilis 10 G LR SFP + adó

Leírást/ellenőrzések: Az ETU-Link SFP + (kicsi forma-tényező Pluggable) tranceiver, akár 10 Gb/s, távolság 20 km-ig.

10G SFP + 850NM 300M MMF ATTILA
Cisco-kompatibilis 10G SR SFP + adó

Leírást/ellenőrzések: Az ETU-Link SFP + (kicsi forma-tényező Pluggable) tranceiver, akár 10 Gb/s, 300 M a távolság.