ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
QSFP-40G-ER4
QSFP-40G-ER4 CWDM 40KM LC DDM TRANSCEIVER
  • Item NO.:EQxx4X-3LCD40
  • Adatsebesség:40G
  • Hullámhossz::CWDM
  • Távolság:40km
  • Csatlakozó:LC
  • Első:SM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási: China
  • Hajózás Port:ShenZhen
  • átfutási idő:Please contact our sales for confirmatio
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

EQxx4X-3LCD40

40Gbps CWDM 40KM QSFP + optikai adó

Ø Adatátviteli sebesség akár 11,2 Gbps csatornánként

Ø QSFP + MSA kompatibilis

Ø Megfelel az IEEE 802.3ba specifikációnak 40GBASE- E R4 linkek

Ø 4 CWDM nem hűtött DFB lézer, ITU G.694.2 hullámhosszú rács segítségével 127-nél 1 , 129 1 , 131 1 és 133 1 nm

Ø Nagy érzékenység APD -TIA optikai DEMUX-mal

Ø Legfeljebb 4 0km a standard egymódú szál felett

Ø Forró csatlakoztatható elektromos interfész

Ø Üzemi hőmérséklet 0 ° C és + 70 ° C között

Ø 3.3V tápegység

Ø A RoHS 6 szabványnak megfelelő ( ólommentes )


Alkalmazások

Ø 40GBASE- E R4 40G Ethernet kapcsolatok

Ø OTU3, OTU3e1, OTU3e2


Leírás

th a termék jelentése egy olyan adó-vevő modul, amelyet terveztek 4 0km optikai kommunikációs alkalmazások. A design megfelel a 40GBASE- E Az IEEE P802.3ba szabvány R4. A modul 4 bemeneti csatornát átalakít ( 4 ch) 10Gb / s villamos adatok 4 CWDM optikai jelre, és egyetlen csatornára multiplexeli őket 40Gb / s optikai átvitelre. Megfordítva, a vevőoldalon a modul optikailag egy 40Gb / s bemenetet 4 CWDM csatornára továbbít, és 4 csatornás kimeneti elektromos adatként alakítja át őket.

A 4 CWDM csatorna központi hullámhossza 1271, 1291, 1311 és 1331 nm az ITU-T G694.2-ben meghatározott CWDM hullámhossz rács tagjaként. Tartalmaz egy duplex LC csatlakozót az optikai interfészhez és egy 148 tűs csatlakozót az elektromos interfészhez. Az optikai diszperzió minimalizálása érdekében a hosszú távú rendszerben az egymódú rostot (SMF) kell alkalmazni ebben a modulban.

A termék az alaki tényezővel, optikai / elektromos csatlakozással és digitális diagnosztika interfész szerint QSFP Multi-Source megállapodás (MSA). Azt Ha s úgy tervezték, hogy megfeleljen a legszigorúbb külső működési feltételeknek, beleértve a hőmérsékletet, a páratartalmat és az EMI interferenciát.

Kapcsolódó Címkék : QSFP-40G-ER4 QSFP-40G-ER4-S Cisco 40G QSFP + ER4 HUAWEI 40G QSFP + ER4 40G QSFP + ER4

Korábbi:QSFP-40G-eSR4 850NM 300M / 400M MPO TRANSCEIVER

Következő:QSFP-40G-PSM4 1310NM 2KM MPO TRANSCEIVER

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek