ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
QSFP-40G-eSR4
QSFP-40G-eSR4 850NM 300M / 400M MPO TRANSCEIVER
  • Item NO.:EQ854X-3MCD03
  • Adatsebesség:40G
  • Hullámhossz::850nm
  • Távolság:300M
  • Csatlakozó:MPO
  • Első:MM
  • ATTILA:YES
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen
  • átfutási idő:Please contact our sales confirmation
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek

EQ854X-3MCD03

40Gbps 850nm 300M QSFP + optikai adó

Ø Nagy csatorna kapacitás: 40 Gbps modulonként

Ø Akár 11,1 Gbps adatsebesség csatornánként

Ø Maximális összeköttetés hossza 300 méterre az OM3 multimóduson

Az OM4 multimódusú rostok szálas vagy 400 m-es kapcsolatai

Ø Nagy megbízhatóságú 850nm VCSEL technológia

Ø Elektromosan melegen csatlakoztatható

Ø Az SFF-8436 kompatibilis digitális diagnosztika

Ø Az üzemi hőmérséklet-tartomány: 0 ° C és 70 ° C között

Ø Áramszórás & lt; 1,5 W


Alkalmazások

Ø 40G Ethernet

Ø Infiniband QDR

Ø Szálcsatorna


Alapértelmezett

Ø Megfelel az IEEE 802.3ba szabványnak

Ø Megfelel az SFF-8436 szabványnak

Ø RoHS-megfelelő.


Általános leírása

ETU-LINK EQ854X-3MCD03 40 Gigabit / másodperces kapcsolatokra tervezték a multimódusú szálakra. Ezek megfelelnek a QSFP + MSA és az IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4-nek.

Az adó-vevő optikai adó része egy 4-csatornás VCSEL-t (függőleges üreg) tartalmaz

Felszíni kibocsátású lézer), 4-csatornás bemeneti puffer és lézer-illesztőprogram, diagnosztikai monitorok, vezérlő és torzító blokkok. Modulvezérléshez a vezérlő interfész tartalmaz egy kétvezetékes soros interfészt az óra és az adatjelek számára. Diagnosztikai monitorok VCSEL torzításhoz, modulhőmérséklethez, t optikai teljesítmény , a kapott optikai teljesítmény és tápfeszültség megvalósítása és az eredmények elérhetők a TWS interfészen keresztül. Riasztási és figyelmeztető küszöbértékeket állapítanak meg a megfigyelt attribútumok esetében. A jelzők beállítása és megszakítások keletkeznek, ha az attribútumok a küszöbértékeken kívül vannak. A jelzőtáblák is beállítódnak, és megszakítások keletkeznek a bemeneti jel (LOS) és az adó hibás állapotának elvesztésére. Minden zászló zárolva van, és akkor is megmarad, ha a zár kioldása és a működés folytatódik. Minden megszakítás maszkolható, és a jelzőket a megfelelő jelzőregiszter olvasásával visszaállítja. Az optikai kimenet a bemeneti jel elvesztéséhez fog kipirulni, kivéve, ha le van tiltva. A hiba észlelése vagy a csatorna deaktiválása a TWS interfészen keresztül letiltja a csatornát. Az állapot, a riasztás / figyelmeztetés és a hiba információ a TWS interfészen keresztül érhető el.

Az adó-vevő optikai vevő része tartalmaz egy 4-csatornás PIN-fotodióda-tömböt, egy 4-csatornás TIA-tömböt, egy 4 csatornás kimeneti puffert, diagnosztikai monitorokat és vezérlő- és előfeszítő blokkokat. Az optikai bemeneti teljesítmény diagnosztikai monitorjait megvalósították, és az eredményeket a TWS interfészen keresztül lehet elérni. Riasztási és figyelmeztető küszöbértékeket állapítanak meg a megfigyelt attribútumok esetében. A jelzők beállítása és megszakítások keletkeznek, ha az attribútumok a küszöbértékeken kívül vannak. Az optikai bemeneti jel (LOS) elvesztése esetén is megjelennek a zászlók és megszakítások keletkeznek. Minden zászló zárolva van, és akkor is megmarad, ha a zászlót elindító feltétel törlődik és a művelet folytatódik. Az összes megszakítás maszkolható, és a jelzőket a megfelelő jelzőregiszter olvasásakor visszaállítja. Az elektromos kimenet a bemeneti jel elvesztéséhez (kivéve, ha le van tiltva) és a TWS interfészen keresztül a csatorna de-aktiválása. Az állapot- és riasztási / figyelmeztető információk a TWS interfészen keresztül érhetők el.

Kapcsolódó Címkék : Cisco QSFP-40G-eSR4 QSFP-40G-eSR4

Korábbi:40G QSFP + BiDi SR4 100M optikai adó

Következő:QSFP-40G-ER4 CWDM 40KM LC DDM TRANSCEIVER

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek