ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
QSFP-40G-PSM4
QSFP-40G-PSM4 1310NM 2KM MPO TRANSCEIVER
  • Item NO.:EQ314X-3MCD2
  • Adatsebesség:40G
  • Hullámhossz::1310nm
  • Távolság:2KM
  • Csatlakozó:MPO
  • Első:SM
  • ATTILA:Yes
  • Termék származási:China
  • Hajózás Port:ShenZhen
  • átfutási idő:Please contact our sales for confirmatio
Adatok letöltése
Ha szeretne többet megtudni a termék információk, kérjük, kattintson ide Az Adobe Reader
az adatlap letöltése
Termék részletek
EQ314X-3MCD2

40 GB / s QSFP + PSM4 MPO 2KM optikai adó


 Négycsatornás teljes duplex adó-vevő modulok

 Átviteli adatátviteli sebesség akár 11,2 GB / s csatornánként
 Akár 2 km-es átviteli mód egyszálas szálból
 Alacsony energiafogyasztás <2,5W , megfelel a 3. osztálynak
 Üzemi hőmérséklet: 0 - 70 ℃
 3.3V tápfeszültség
 Forgalmas QSFP formázó tényező
 RoHS 6 -nak megfelelő
 Egyetlen MPO csatlakozóaljzat

 Beépített digitális diagnosztikai funkció


Alkalmazások

 Infiniband QDR és DDR összeköttetések

G 40G Ethernet

 Magas sebességű összeköttetések

 Adatközpont


Leírás

Az EQ314X-3MCD2 egy négycsatornás, kapcsolható, párhuzamos, száloptikai QSFP + adóvevő az InfiniBand számára

QDR / DDR / SDR, 10G / 8G / 4G / 2G szálcsatorna, PCIe és SAS alkalmazások. A QSFP teljes duplex optikai modul

4 független adó- és vételi csatornát kínál, amelyek mindegyike 10,3 Gbps-os működésre képes aggregált adatokhoz

40Gbps sebesség 2 km, egymódú szál használatával. Ezeket a modulokat úgy tervezték, hogy egymódú szálon működjenek

1310nm DFB lézer tömböt használó rendszerek. Az MPO / MTP TM csatlakozóval ellátott optikai szálas kábel lehet

csatlakozik a QSFP modul csatlakozójához. A QSFP + PSM LR4 egyfajta párhuzamos adó-vevő, amely növeli a port-sűrűséget és a teljes költségmegtakarítást.

Kapcsolódó Címkék : QSFP-40G-PSM4 QSFP-40G-PSM4 2KM MPO Cisco 40G QSFP + PSM4

Korábbi:QSFP-40G-ER4 CWDM 40KM LC DDM TRANSCEIVER

Következő:40G 100M QSFP + optikai adóvevő csatlakozóval

Üzenet
*
Kérjük, töltse ki az e-mail
*
Kérjük, töltse ki a témában
*
Kérjük, töltse ki a tartalom
Kapcsolódó termékek