ETU-Link Technology CO ., LTD.

Termékek listája

Lépjen kapcsolatba velünk

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109

Termékek

Cisco kompatibilis 10 Gigabit SFP + 40KM 1550NM LC Attila
10G ER SFP + adó

Leírást/ellenőrzések: Az ETU-Link SFP + (kicsi forma-tényező Pluggable) tranceiver, akár 10 Gb/s, távolság 40 km-ig.

10/100/1000 M RJ45 100M
SFP 10/100/1000 réz M RJ45 100M

Leírást/ellenőrzések: Az ETU-Link réz SFP kompatibilis 1000BASE-t és egy SFP port csatlakozik kategória 5 kábelezés használ mértékadó RJ-45-felület. A legnagyobb kategória 5 vezetékek távolsága 328 (100 méter).

 Közvetlen-hozzácsatolt Sfp + aktív réz kábel
10G SFP + réz aktivizált kábelt

Leírást/ellenőrzések: Az ETU-Link SFP + aktív réz kábelek kompatibilis az SFF-8431 és kikötőiben SFP + eszköz közötti kapcsolat.

40G QSFP + aktív rézkábel
40G QSFP + aktív rézkábel

Leírást/ellenőrzések: Az ETU-Link 40G QSFP + aktív réz Cbale szolgálatkész-val SFF-8436 és 4 teljes kétirányú lane, ahol a pályákat az akár 10 Gb/s-os lane együttese.

10/100/1000 M SFP Fiber Media Converter
SFP médiakonverter

ETU-Link sorozat Gigabit Ethernet SFP optikai média konverterek réz és optikai infrastruktúra közötti szakadék áthidalása. Az SFP optikai média konverterek úgy tervezték, a maximális kényelem a rost, réz Ethernet megtérítés pályázatokat, amely rugalmasan, az átviteli sebességet, a munka távolságok és a rost hálózat-típusokat, amelyek egyszerűen megváltoztatja a hot-plug-and-play SFPs megvalósítható.

10/100/1000 M, kettős szál, Fiber Media Converter, belső tápegység
10/100/1000 M kettős Fiber Media Converter

Az ETU-Link Ethernet médiakonverterek belső tápegység 10/100/1000Mbps auto-érzékelő és hasznosít száloptika kiterjeszteni a fizikai távolság számos tipikus Ethernet linkek (100m), 1 km-re max. a PPA-k befektetési és 100 km-re max. a SMF.

155M SFP 40km SMF LC
155M SFP adó-vevő 40km

155mb/s 40KM 1310nm Single-mode adó Attila

100G CFP4 LR4
100G CFP4 LR4

ETU-Link 100 G CFP4 LR4 optikai adóvevő integrál egy modul a vevő és az adó elérési útját. A a küldési oldalon, négy sávot a soros adat vízfolyások visszanyert, retimed, és négy lézeres átadott illesztőprogramok. A lézer-illesztőprogramok ellenőrizni négy EMLs (elektromos-abszorpciós modulált lézerek) központ hullámhossz 1296 nm, 1300nm, 1305nm és 1309 nm-en. Az optikai jeleket a multiplexed egyetlen – mód szál keresztül az ipari standard LC csatlakozó. A fogadási oldalon, az úttesten optikai patakok optikailag de multiplexed az integrált optikai de multiplexer. Minden adat-streamet az vissza a PIN-fotodetektor és transz-impedancia erősítő, retimed. Ez a modul, mely egy forró-pluggable elektromos illesztő, alacsony energiafogyasztás és a MDIO felületet.

Kiépítés a 10 g X 2 CWDM adó-vevő
Kiépítés a 10 g X 2 CWDM adó-vevő

ETU-Link 10Gb/s X2 adóvevő modul EX2CXX92-3SCD40 egy forró pluggable, a Z-irányú modul, amely felhasználható a az útválasztók sor kártya alkalmazások, IP-hálózat, valamint a LAN és a X2-kompatibilis MSA. A EX2CXX92-3SCD40 egy teljesen integrált 10.3Gbit / s optikai adóvevő modul, amely áll egy 10.3Gbit / s optikai adó és a vevő, mind az XAUI felület, Mux és De-mux-az óra és adat-helyreállítást (CDR). Ez a verzió ETU-LINK Inc. adó sor használ egy hűtött CWDM EML Lézer dióda elérése során a szabványos egymódusú 40 km-re a 10GBASE-ER a az IEEE 802.3ae.